Svatební pečení

 • svatebni dort vyloha.JPG

  Svatební dorty

  Ke každé svatbě neodmyslitelně patří svatební dort, který je dominantou a ozdobou svatební tabule. Pokud je vaše představa jiná a vy si z nabídky nevyberete nebo si budete přát nějakou změnu, rádi vám uděláme svatební dort podle vašich představ. Naším cílem je připravit pro vás skvělý svatební dort nejen na pohled, ale i výjimečný svou kvalitou a chutí.

   

 • svatebnikolacky1.jpg

  Svatební koláčky

  Momentálně svatební koláčky nevyrábíme!

   

   (Svatební koláčky vyrábíme pouze v pátek. Vyzvednutí je možné v pátek mezi 16-18 hod. nebo v sobotu od 7-12 hod. Minimální odběr 200 ks (1 kg koláčků je cca 180 až 200 ks) - 1 ks - 4,00 Kč. Objednávky prosím nahlašujte v kusech.)

   

   

 • minizákusky

  Mini zákusky

  Mini zákusky vám umíme vyrobit ze standardního sortimentu klasických zákusků. Nebo můžete zvolit cupcaky, které Vám vyrobíme v barevné kombinci s dortem nebo kyticí. 

 • banketkové pečivo

  Banketkové pečivo

  Na vaši svatební oslavu vám upečeme drobné banketkové pečivo různých tvarů světlé i tmavé. Vhodnou alternativou jsou preclíky jak rovné tak točené zdobené kořením, dále pikantní dlouhé tyčinky tzv. GRISINY, pikantní rohlík nebo tmavá bagetka sypaná semínky vhodná zejména k obloženým mísám.